Нова цікава подія у садибі Михайла Чайковського!!!!

Дата: 13.08.2023 16:39

Вдалося здійснити мрію - відкрити "Арт-простір Петронелла". Назва на честь матері Михайла, яка була правнучкою Івана Брюховецького, гетьмана Війська Запорозького.

На перший майстер-клас завітали дітки з різними формами інвалідності з Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат Житомирської обласної ради та місцеві дітки, які полюбляють активності у маєтку!

Мольберти, фарби, олівці, пензлі, фартушки, непроливайки, палітри, папір - стали можливими завдяки неймовірній Sveta Hnatiuk та стипендіальній програмі підтримці громадських активістів від EID Ukraine.

Дякуємо усім, хто створює та наповнює простір "Чайковський Space", хто підтримує українську історію та вірить в українське майбутнє, хто знаходь час, ресурси та сили на соціальні проєкти!!!!

Слідкуйте за нами, адже скоро нові події відбуватимуться у маєтку!!!! І це тільки початок!!!!