Громада невпинно продовжує допомагати військовим

Дата: 08.09.2023 11:23

Традиційно ми показуємо нашу підтримку закладам освіти громади, культури, медицини, свої роботи з соціального захисту, радіємо, якщо вдається.
Проте розуміємо, що сьогодні найважливіше - підтримка Захисників.  Потреби Захисників - це потреби, які кожен з нас відчуває, як власні.
Гришковецька громада послідовно направляє кошти на запити ЗСУ. А  впродовж останніх трьох місяців ми змогли  іншим способом спрямувати  600 тис.грн нашим Захисникам, щоб вони могли оперативно вирішувати питання забезпечення.
Кожна гривня, направлена нашим воїнам, - це подарована мить миру в Україні, врятоване чиєсь життя, наближення перемоги!
Хочеться разом з жителями громади поширювати  цей дух ствердження місцевого самоврядування як дбайливих господарів, щоб якнайповніше вірилось людям у перемогу, щоб не руйнувати відчуття  мирного життя в Україні, не вселяти зневіру, як того прагне зомбована й ненависна московія.
Чим надійніше в тилу - тим впевненіше на полі бою!