Податкова служба запустила для українців корисний застосунок

Дата: 29.09.2023 13:47

Фото без опису28 вересня Державна податкова служба презентувала мобільний застосунок «Моя податкова» для отримання електронних сервісів для громадян.

Повідомляється, що за допомогою мобільного додатку громадяни можуть використовувати електронні сервіси та сплачувати податки.

У розділі «Мої дані» українці можуть отримати інформацію про свою адресу реєстрації, фактичне місце проживання, об’єкти оподаткування, обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР), а також стан розрахунків з бюджетом.

Натиснувши «Послуги», доступні: направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів та подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

У «Повідомленнях» користувачі можуть завантажити квитанції, витяги з Державного реєстру фізичних осіб, інформацію з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору.