42 засідання сесії Гришковецької селищної ради

Дата: 23.10.2023 09:26

Засідання чергової сесії селищної ради проходило, як завжди, злагоджено і оперативно. За час війни ми всі навчились вирішувати питання , опрацьовувати  і приймати рішення в необхідні терміни, без зайвих зволікань. Так обговорено результати виконання бюджету, внесено необхідні зміни, забезпечено потреби запитів. Обговорювались питання функціонування комунального підприємства «Добробут»,  заслухано і прийнято рішення з чотирьох питань освіти, зокрема і прийняття Комплексної програми розвитку,  розглянуто ряд важливих питань земельного відділу, і як завжди найважливіше - розглянуто питання надання необхідної матеріальної допомоги жителям громади у зв'язку з різними обставинами. Як і кожного разу- знову згадували про потреби Захисників.
Дякуємо усім за небайдужість і за справжню участь в житті громади!
Дякуємо Захисникам за можливість працювати!