Мінкульт почав оновлення Наглядової ради Українського культурного фонду

Дата: 07.11.2023 13:13

Фото без опису

Міністерством культури та інформаційної політики України розпочато формування Наглядової ради Українського культурного фонду (далі - Наглядова рада Фонду).

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», одним із органів управління Українського культурного фонду є Наглядова рада Фонду.

Наглядова рада Фонду складається з девʼяти осіб - двох осіб, визначених Президентом України, двох осіб, визначених МКІ, двох осіб - представників закладів культури, двох осіб - представників громадських обʼєднань та Голови Фонду (за посадою).

Строк повноважень члена Наглядової ради становить три роки та спливає в січні 2024 року.

З метою широкої участі громадськості у формуванні державної політики у сфері культури та мистецтв, запрошуємо культурні інституції активно долучитися до участі у процесі формування Наглядової ради Фонду та звертаємось з проханням поширити зазначену інформацію.

Прийом документів від закладів культури та громадських обʼєднань триватиме з 26 жовтня по 26 грудня 2023 року.

Кандидатури складу до Наглядової ради Фонду подають заклади культури та громадські об'єднання, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України. Заклад культури чи громадське обʼєднання може подати лише одну кандидатуру.

З детальною інформацією щодо вимог до кандидатів та повним переліком документів можна ознайомитись на офіційному вебсайті МКІП: //surl.li/msenw.