Маленьких пацієнтів КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Гришковецької селищної ради приймає лікар-педіатр Артемчук Марина Сергіївна

Дата: 22.11.2023 11:22

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Гришковецької селищної ради завжди приділяв особливу увагу лікуванню маленьких пацієнтів.
Педіатр – універсальний лікар, який орієнтується у всіх медичних галузях. Саме він координує лікування всіх хвороб, які виникають у вашої дитини, визначає, до яких профільних фахівців потрібно звернутися, і які діагностичні дослідження необхідно провести. Потім педіатр узагальнює отримані дані, складає детальний план лікування та мотивує батьків маленького пацієнта на його виконання.
Фахівець Артемчук Марина Сергіївна має усі необхідні знання та досвід, щоб подарувати Вашій дитині здорове, щасливе дитинство!
Ми гарантуємо високу якість послуг і докладемо всіх зусиль, щоб ви були спокійні за здоров'я вашої дитини!
Дізнатися докладніше про лікаря-педіатра ви можете, зателефонувавши за номером (097) 341-98-16