Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата: 13.12.2023 09:37

Депутати зібрались для розгляду 22 планових питань.
Зокрема, було прийнято дві Програми розвитку та внесено зміни до шести Програм. Передувало затвердженню Програм і змін до раніше прийнятих – вивчення і аналіз стану функціонування і перспектив розвитку різних сфер турботи у громаді: медицини, освіти, земельних відносин, культури,  архівної справи, лікарського забезпечення , пільгового забезпечення окремих категорій громадян, житлово - комунального господарства, благоустрою та утримання доріг.
Обговорення питань, як завжди, було активним і результативним.
Ми єдині у розумінні потреб і необхідності забезпечення умов для жителів, а тому успішні і результативні.
Цього разу сесія мала ще й моменти урочисті: за дбайливість, відповідальне ставлення до обов’язків було вручено подяки депутатам. За волонтерство - грамоти від районної ради було вручено волонтеру Оксані ЗАВОДЯНІЙ, депутату- Миколі ГОРОДИСЬКОМУ.
Не зупиняємось, працюємо разом - на перемогу, на розвиток.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!