Обговорення проєктів місцевого розвитку Гришковецької селищної територіальної громади

Дата: 20.12.2023 08:36
Кількість переглядів: 397

19 грудня 2023 року в Гришковецькій селищній територіальній громаді в смт. Гришківці о 10 00 відбулося четверте засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. 

На засіданні було проведено аналіз та обговорення проєктів місцевого розвитку, які були включені до Плану заходів із врахуванням стратегічних цілей розвитку громади. Цей перелік проєктів був результатом ретельного вивчення та оцінювання пропозицій щодо проєктних ідей, які надійшли до робочої групи від різних учасників громади та інших зацікавлених сторін.

Слід відзначити, що запропоновані проєкти не обмежуються лише вираженням потреб і побажань громадян, вони також є стратегічними інструментами для досягнення цілей громади протягом наступних років. Ці проєкти спрямовані на поліпшення безпеки, підвищення якості життя мешканців, розвиток інфраструктури, забезпечення доступу до освіти, охорони здоров'я та інших соціальних послуг.

Робоча група погодила обрані проєкти та визначила подальші кроки для їх втілення. Ключовим етапом є розподіл обов'язків між учасниками групи для подальшої розробки проєктів у вигляді технічних завдань. Цей процес допоможе конкретизувати вимоги та завдання для кожного проєкту, забезпечуючи їх успішну реалізацію.

Значна увага на засіданні була акцентована на безпекові питання, що стосуються Гришковецької селищної територіальної громади. Робоча група визначила важливість вдосконалення системи безпеки та захисту населення громади від потенційних небезпек сьогодення.

Зазначимо також, що на засіданні було розпочато підготовку до проведення стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку громади. Цей етап є важливим для забезпечення екологічної стійкості та збереження природних ресурсів на території громади.

Стратегічна екологічна оцінка спрямована на визначення потенційного впливу реалізації стратегії розвитку на навколишнє середовище. Вона дозволяє ідентифікувати можливі негативні екологічні наслідки та розробити заходи для їх запобігання або зменшення. Це важливий крок у забезпеченні рівноваги між соціальними та екологічними аспектами розвитку громади.

В засіданні взяли участь члени робочої групи на чолі з головою громади Іреною Лісовою, експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізовується  за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Віталій Данкевич та інші стейкхолдери. 

Розробка Стратегії розвитку громади здійснюється експертною підтримкою громадської організації «Ендшпіль» в рамках її проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненсько, Житомирської та Полтавської областей», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Цей захід не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь