Дата: 12.01.2024 13:38

Фото без опису

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-І “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Гришковецької територіальної громади».

Проєкт регуляторного акту спрямований на регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, встановлення порядку комплексного розчищення та озеленення територій, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення та покращення умов проживання на території Гришковецької територіальної громади.

Проєкт даного рішення розроблено відповідно до Типових правил
благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017  310, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2017 року за  1529/31397, на виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”.

Проєкт рішення та Правила благоустрою території населених пунків розміщено на офіційному сайті Гришковецької селищної ради в розділі «Регуляторна політика»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (з 12 січня по 12 лютого 2024 року) за адресою: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4, е-mail: inbox@gryshkovecka-gromada.gov.ua