Культурно-просвітницький простір “Чайковський Space” - вдалий проєкт нашої Гришковецькоі громади

Дата: 22.01.2024 10:23

Це наша гордість і перлина, яка не залишила байдужим жодного з багаточисельних відвідувачів.

Імпозантна і колоритна постать загадкового і водночас надзвичайно відомого в Україні і у світі Михайла Чайковського сама собою уже викликає здивування, захоплення і інтерес.

Недарма добираються відвідувачі поодинці і цілими групами на дивовижне побачення у його маєток, щоб відчути дух і атмосферу того часу, пройтись стежками і алеями, якими ходили члени родини і сам Михайло.

Особливо набула садиба популярності після вдалого старту Проєкту «Чайковський Space», що допомагають реалізовувати команди, з якими у Гришковецькоі громади завʼязались дружні партнерські стосунки: Експертно-консультаційний центр з розвитку громад і територій у партнерстві з Товариством Українських Свідомих Активістів - ТУСА та Мріємо і діємо в межах програми USAID, що впроваджується IREX.

Ось і зараз, у маєтку зібралась молода команда перспективних науковців з Києва, щоб вивчати, рекламувати, і обов’язково - допомогти перетворити садибу у справжній сучасний історико-культурний простір.

Коштів потрібно немало, але головне і найвагоміше уже - команда зацікавлених однодумців здатних навіть цього воєнного часу берегти і розвивати нашу історичну ідентичність і культуру.

Успіхів молодим ентузіастам-дослідникам!

Щира подяка спонсорам!!! Низький уклін всім, хто працював, працює і буде працювати над реалізацією цього чудового проєкту!

Запрошуємо всіх до дружної гостини в маєтку Чайковського!

Перемагають ті, хто сильні духом.