Гришковецька громада пишається своїми героями!

Дата: 05.02.2024 09:04

ШОВКАЛЮК Богдан Володимирович

випускник Старосолотвинського ліцею, житель с.Старий Солотвин.

Має почесний нагрудний знак ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ «ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ»- відзначено наказом №1833 від 15 серпня 2023.

36-річний воїн, патріот-Захисник, Він, за покликом серця, не вагаючись піднявся на захист України 2014 року.

У 2016 році повернувся до мирного життя, але коли небо над нами потемніло від вибухів у лютому 2022 - наступного дня від початку московитської агресії – 25 лютого, Богдан взяв зброю, щоб захистити усіх нас, кожну родину від орди.

Низький уклін, величезна вдячність і повага від кожного жителя нашої Гришковецької громади, України, дорогий Воїне-Захиснику.

Божого оберегу і щасливої долі родині Богдана ШОВКАЛЮКА.

Нехай чимшвидше дружина Людмила дочекається повернення у мирне життя чоловіка і батька.

Дякуємо за відвагу і мужність!

ВЛАСЮК Сергій Олександрович

випускник Никонівської гімназії, житель с.Старий Солотвин. Має почесний нагрудний знак ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ «ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ» - відзначено наказом №1833 від 15 серпня 2023. Нагороду Захисник отримав як досвідчений, відважний та відповідальний за виконання бойових завдань воїн.

У своїх 31 рік Він уже мав за плечима досвід війни у 2014-2016 роках, коли на власні очі зміг оцінити справжню суть «руского міра». 25 лютого 2024 року, Сергій ВЛАСЮК, як і багато його побратимів, не вагаючись став на захист миру в Україні, правди і волі кожного з нас

Дякуємо, дорогий Воїне за відвагу і відповідальність, за те, що тримаєш небо над нашими оселями.

Божого оберегу діткам - Ірині та Кирилу. Швидкого повернення додому з перемогою. Дякуємо за відвагу і мужність. Шануємо!