Гришковецьку громаду відвідала делегація з ЕСТОНІЇ.

Дата: 12.02.2024 08:32

Фото без опису

Вибір не був випадковим, адже саме зараз триває будівництво житла для потреб дитячого будинку сімейного типу, який в майбутньому дасть змогу прихистити дітей, яких з різних причин обʼєднали у нову сім’ю.

Все це стало можливим завдяки потужній синергіі військових адміністрацій - Житомирської обласної і Бердичівської районної. Розуміння ними потреб громад і прийняті оперативні рішення - дали результат.

Члени делегації були приємно вражені новим будівництвом і його темпами, облаштуванням нашого Гришковецького ліцею, одного з кращих в області.

Дякуємо за увагу до нашої громади. Приємно, що наші проблеми знаходять відгук у небайдужих людей. Члени естонської делегації такого складного воєнного часу були не тільки зацікавлені і уважні - вони впевнені у тому, що ми вистоїмо, ми переможемо, бо за нами правда.

Дякуємо і за безцінну увагу і підтримку, за щирість і відкритість, за те, що у час війни- залишились поруч. Дякуємо Захисникам за можливість працювати!