Дата: 12.02.2024 15:20

Фото без опису

Проєкт рішення  "Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.05.2022 №421 "Про Програму по наданню матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців на 2022-2025 роки"» розроблено відділом соціального захисту населення Гришковецької селищної ради на виконання вимог рішення сесії Гришковецької селищної ради № 612  від 11.05.2023 «Про порядок розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання на території Гришковецької селищної ради».

Ознайомитись з проєктом рішення можна  в Розділі «Офіційні документи»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення (з 12 лютого по 13 березня 2024 року) за адресою: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4, е-mail: inbox@gryshkovecka-gromada.gov.ua