Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 16.02.2024 08:22

На розгляд винесено 25 питань. Для того, щоб забезпечити ефективність виконання програм соціально-економічного розвитку ради, забезпечити прозорість та контроль за їх використанням, було заслухано звіти про результати виконання відповідних програм у сфері соціального захисту населення, освіти, культури, медичного обслуговування у громаді; про роботу комунального підприємства; про підтримку сімейних форм виховання і інші важливі питання.

Як завжди, засідання пройшло оперативно, питання, що були заплановані, розглянуто. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати.

Приємним моментом було вручення Подяки від однієї із військових частин старості Скаківського округу Шлапаку Борису Васильовичу!