ЗВІТ ГРИШКОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІРЕНИ ЛІСОВОЇ ЗА 2023 РІК

Дата: 28.02.2024 10:26
Кількість переглядів: 471

Фото без описуЩе один рік війни... Рік випробувань та викликів, які долали разом — усією громадою. Ми стали стійкішими та витривалішими, сфокусувалися на головному — допомозі захисникам, безпеці мешканців громади, турботі про тих, хто потребує підтримки. Разом робили все, аби кожен наступний день наближав нас до Перемоги, щоб процеси життєзабезпечення громади не припинялися. Вся робота виконавчого комітету, депутатського корпусу, апарату та установ селищної ради у 2023 році була спрямована на виконання тих завдань, які стали пріорітетними в суворих реаліях сьогодення. Складний воєнний час ставить перед нами серйозні виклики. Але, життя не зупинилося, ми навчились оперативності, мобільності та стійкості. Ми продовжуємо чинити опір та працювати, відбудовувати, розвивати громаду і рухатися вперед.

Вирішення багатьох питань потребувало розробки додаткових документів, місцевих програм та засідань. Так, у 2023 році скликано та проведено 15 сесій, прийнято 307 рішень. Важливі питання розглядалися і на засіданнях виконавчого комітету. Таких, зокрема проведено 17, а кількість прийнятих рішень – 143.

БЮДЖЕТ

 

У 2023 році фактичні надходження у порівнянні з 2022 роком, збільшилися  на  8,7 млн. грн. 

Основними бюджетоутворюючими джерелами доходів власних надходжень загального фонду в громаді у 2023 році були:

- податок з доходів фізичних осіб в сумі 52 316,0 тис. грн., що становить  75,7 % всіх надходжень;

- єдиний податок 8 734,4 тис. грн.. що становить 12,6 %;

- податок на майно 5 725,7 тис.грн., що становить 8,3 %;

- інші надходження 2 307,8 тис.грн., що становлять 3,4 %.

- інші надходження 2 307,8 тис.грн., що становлять 3,4 %.

 

Фото без опису

Видаткова частина бюджету за 2023 рік:

 • державне управління – 14,0%;
 • освіта – 57,3%;
 • охорона здоров’я – 5,0%;
 • соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,6%;
 • культура та мистецтво – 4,4%;
 • фізична культура і спорт – 0,2%;
 • житлово-комунальне господарство – 1,4%;
 • економічна діяльність – 6,8%;
 • інша діяльність – 4,4%;
 • міжбюджетні трансферти – 2,9%.
  Фото без опису

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

 

Протягом 2023 року працівниками Відділу соціального захисту населення прийнято 1576 заяв про призначення всіх видів державних допомог, пільг та субсидій, а саме:

- щодо призначення  субсидій – 571 заява;

- щодо отримання пільг – 23  заяви;

- щодо отримання всіх видів державних соціальних допомог – 950 заяв;

- щодо отримання  довідок ВПО та допомоги на проживання ВПО – 32 заяви.

Станом на 1 січня 2024 року 16 домогосподарств отримують компенсацію за розміщення та проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 17,5 тис.грн.

З метою реалізації соціальної політики та надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року, прийнято Програму по наданню матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців. У 2023 році виплачено матеріальну допомогу 9 сім’ям загиблих військовослужбовців на суму 90,0 тис.грн.  Згідно Програми соціальної підтримки військовослужбовців, мобілізованих громадян Гришковецької селищної ради, що перебувають у лавах Збройних сил України у 2023 році, надано одноразову матеріальну допомогу  29 військовим Гришковецької територіальної громади на загальну суму 870,0 тис.грн.Фото без опису
У 2023 році згідно Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гришковецької селищної територіальної громади було оздоровлено 30 дітей учасників бойових дій на загальну суму 455,0 тис. грн.

Протягом 2023 року Відділом соціального захисту населення  спільно з ГО «Неурядова організація» ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН», БО «БФ «Право на захист», БФ «КАРІТАС-СПЕС», Гуманітарним штабом ВОДА, Гуманітарним штабом ВРДА та іншими організовано видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (2 ліжка, 202 матраци, 89 подушок, 294 ковдри, 117 наборів постільної білизни, Фото без опису продуктові набори – 201 шт., 2 генератори, 2 буржуйки, а також посуд, одяг, дитяче харчування та засоби гігієни). Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) надав гуманітарну допомогу для сімей ВПО у вигляді наборів особистої гігієни.

Протягом 2023 року 190 жителів Гришковецької територіальної громади отримали адресну грошову допомогу з місцевого бюджету на загальну суму 1079,0 тис. грн.

Крім того забезпечено фінансування виплат окремим категоріям громадян за пільговий проїзд залізничним та автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні на загальну суму 278,4 тис. грн.,а також  призначено та відшкодовано компенсацію з догляду на непрофесійній основі 12 жителям громади в сумі 185,6 тис. грн.

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Гришковецької селищної ради» проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги особамсім’ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах. У 2023 році соціальну послугу «догляд вдома» отримали 72 особи.    

Під супроводом КЗ ЦНСП перебувають:

- 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 4 дітей;

- 21 дитина виховується в 3-х сім’ях в дитячих будинках сімейного типу;

- 10 сімей в складних життєвих обставинах (СЖО), в яких виховується 19 дітей.

Протягом 2023 року було здійснювались виїзди для проведення контролю за умовами проживання сімей, які перебувають під супроводом. В результаті Фото без опису

виїздів складено 58 актів обстеження та оцінки потреб.

Прихисток в  селі Никонівка, який функціонує на базі колишньої медичної установи з 2022 року, продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб. Для облаштування прихистку у селі Никонівка від Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція» в 2023 році отримали побутову техніку на  суму 202,6 тис. грн.

 

Для забезпечення побутових потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громаді, а також  незахищених соціальних верств населення громади, періодично надходить благодійна та гуманітарна допомога із вітчизняних та закордонних джерел. Серед вітчизняних джерел – благодійні організації та фонди, також вагома допомога постійно надається місцевими волонтерами.

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Ресурсне забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД» Гришковецької селищної ради  у 2023 році склало 10 544,5 тис. грн. У 2023 році КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради продовжена робота  щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, а саме продовження капітальних та поточних ремонтів закладів первинної ланки:

Фото без опису

 • проведено поточний ремонт ФП с.Хмельове (водопостачання, встановлення віконних та дверних блоків) на загальну суму 199 тис. грн.;
 • проведено капітальний ремонт даху ФАПу с. Старий Солотвин на загальну суму 1469,6 тис. грн.;
 • придбано та встановлено металеву огорожу в ФП с. Скаківка на загальну суму 85,7 тис. грн.;
 • проведено поточний ремонт ФП с. Гальчин на суму 92,4 тис.грн., а саме проведено заміну котла на твердопаливний;
 • проведено поточний ремонт електрощитової та встановлено генератор в ФАПі с.Никонівка на загальну суму 188,7 тис. грн. Фото без опису                    
  В 2023 році встановлено систему відеоспостереження в АСЗПМ с. Гришківці на суму 27,6 тис. грн.

  Також в звітному періоді в заклади охорони здоров’я придбано  комп’ютерну техніку на суму 79,5 тис. грн. та меблі вартістю 21,7 тис. грн.

  Проведено оснащення структурних підрозділів КНП «Центр ПМСД» Гришковецької селищної ради медичним обладнанням та інструментарієм відповідно до табеля оснащення, придбано медикаментів на суму 42,1тис. грн.

  В 2023 році КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради отримало гуманітарну допомогу у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення від Всесвітньої оргнізації здоров’я, Центру громадського здоров’я Міністерства здоров’я України, USAID «Говерла» на загальну суму 1332,4 тис. грн.

  У 2023 році забезпечено відшкодування вартості спеціального харчування хворим пацієнтам та знеболюючих препаратів онкохворим на загальну суму  754 тис.грн.

   

  ДІТИ ГРОМАДИ

   

  На кінець 2023 року в громаді проживає 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони виховуються   в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

  Протягом 2023 року 2 дітей набули статусу: «дітей, позбавлених батьківського піклування», з них 1 дитина уже  всиновлена. 

  На кінець 2023 року в громаді проживає 3 прийомних сім’ї, в яких виховується 4 прийомних дітей. Функціонує  3 дитячих будинки сімейного типу (с. Рея- 2, с-ще Гришківці-1), в яких виховується 21 дитина - сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

  У 4-му кварталі 2023 року на територію нашої громади прибули разом з батьками-вихователями  3-є дітей-сиріт з дитячого будинку сімейного типу, які перемістились з Новогуйвинської ТГ, прибувши  до нас з окупованих територій.

  Службою у справах дітей забезпечується розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в громаді. Так, у 2023 році створено 1 прийомну сім'ю в с-щі Гришківці, 2 сім'ї усиновили дитину, 1 сім'я кандидатів у прийомні батьки (с. Осиково)  пройшла  навчання в обласному центрі соціальних служб, щоб стати прийомною сім’єю.

  На території нашої громади функціонує найбільша кількість прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в межах Бердичівського району. 
  Фото без опису

  З метою своєчасного виявлення дітей,  які проживають у складних життєвих обставинах, систематичного контролю за станом їх утриманням та вихованням, наданням адресної допомоги та підтримки, забезпечується облік таких дітей, яких на кінець 2023 року налічується 22 особи.

  Розпочато будівництво нового житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу в с-щі Гришківці, який планується здати в експлуатацію у ІІ кварталі 2024 року.
   

  Протягом 2023 року Службою у справах дітей розглянуто 28 письмових заяв, звернень та запитів громадян. Усім надано практичну допомогу з питань соціально-правового захисту дітей.

  У  2023 року проведено 14 засідань Комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 85 питань щодо захисту прав та інтересів дітей громади.

   

  ОСВІТА

   

 • Фото без описуВійна в Україні призвела до дестабілізації в багатьох аспектах суспільного життя. Однією з найбільш уразливих галузей стала освіта. Заклади освіти, змушені адаптуватися до обмежень та загроз, стикнулися із завданням - гарантувати безпеку, надійність та доступність освіти в найскладніших умовах. Відповідно з’явились і нові проблеми - доступності та безпеки освіти, дистанційної освіти. Такі умови змусили шукати нові методи планування освітніхФото без опису процесів та забезпечення належних умов навчання в умовах війни. Велика увага в освіті наразі приділяється не лише наданню закладами освіти освітніх послуг, а і безпеці здобувачів освіти, збереженню їхнього життя та здоров`я.

  Утримання закладів освіти здійснюється за рахунок власних коштів, а також міжбюджетних трансфертів, а саме: освітньої субвенції, додаткової дотації (переданої дотації). На території Гришковецької селищної ради функціонує 11 закладів освіти, з них 6 закладів дошкільної освіти, 4 заклади загальної середньої освіти та 1 гімназія. В закладах дошкільної освіти виховується 175 дітей, загальна кількість учнів у школах – 1056 школах. Всього освітніми послугами у закладах освіти охоплено 1231 дитини.

  Впродовж 2023 року проведено поточні та капітальні ремонти необхідні для підтримки матеріально-технічного стану та комфорту закладів освіти, а саме:

 • здійснено заміну газових котлів в Рейському ліцеї – 40,0 тис. грн;
 • здійснено ремонт щитового обладнання в Половецькому ліцеї – 97,3 тис. грн.;
 • встановлено сучасну вентиляційну систему у приміщенні укриття Гришковецького ліцею, загальна вартість проведених робіт -1250,0 тис. грн.;Фото без опису
 • здійснено поточні ремонти споруди цивільного захисту в Рейському ліцеї - на суму 200,0 тис. грн.;
 • проведно капітальний ремонт холу Старосолотвинського ліцею (І етап) здійснено на суму 900,0 тис.грн.;
 • встановлено сучасну вентиляційну систему у приміщенні укриття Гришковецького ліцею, загальна вартість проведених робіт -1250,0 тис. грн.;
 • проведено оновлення – ремонти та придбання нового обладнання харчоблоків в закладах загальної середньої освіти на суму 350,0 тис. грн.
  Фото без опису

  Придбано шкільний автобус для підвезення учнів до Гришковецького та Рейського ліцею. Вартість придбання – 2700,0 тис. грн.   

  На потреби облаштування сховищ у закладах освіти у Рейському, Половецькому, Гришковецькому ліцеї, Старосолотвинському ЗДО та пристосовані у Старосолотвинському ліцеї та Рейському ЗДО- було освоєно у 2023 році- 500,0 тис грн. У всіх сховищах є освітлення, каналізування, проведено інтернет, закуплено обігрівачі, встановлено протипожежну сигналізацію.

  У зв’язку з необхідністю забезпечити доступність та інформатизацію освітнього процесу було освоєно кошти для придбання комп’ютерної техніки на суму 472,50 тис. грн.
  Фото без опису

  З метою забезпечення ігрового середовища та сприяння розвитку фізичної активності, а отже - формування здорового способу життя - було освоєно кошти на придбання і встановлення дитячих майданчиків у Старосолотвинському, Рейському, Осиківському, Гришковецькому ЗДО.

  Продовжує свою діяльність Молодіжна рада, забезпечуючи координацію діяльності шкільних органів самоврядування дітей та учнівської молоді.

  Отримано допомогу від проекту "ГОВЕРЛА" - два генератори, які встановлено у Гришковецькому та Половецькому ліцеях.

  Продовжує надходити допомога ЮНІСЕФ для закладів дошкільної і загальної середньої освіти - це ігрові матеріали та кошти, які використані на закупівлю необхідної комп’ютерної техніки (Грищковецький ліцей) на суму  70,0 тис. грн.

  Освоєно відділом освіти субвенцію на оновлення НУШ середовища закладів загальної середньої освіти на суму 90,0 тис. грн.
   

  Фото без опису Забезпечується реалізація програми «Активні парки-локації здорової України», центри для якої оформлені на базах Рейського, Половецького, Гришковецького ліцеїв.Фото без опису
  З метою забезпечення фізичного і ментального здоров'я дітей та вихованців системи освіти впродовж 2023 року працювали літні оздоровчі табори на базах закладів освіти, проводились спортивно-туристичні збори. Всього було охоплено заходами понад 500 дітей.

  Оновлення й модернізація матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення їх спеціальною навчальною літературою та підручниками, дидактичними матеріалами, навчальним приладдям, програмними засобами, комп’ютерною технікою здійснено відповідно до потреби на загальну суму понад 500,0 тис. грн.
  В 2023 році між Віділом освіти, молоді та спорту Гришковецької селищної ради та Поліським національним університетом було заключено меморандум про співпрацю.

 •  

  НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

   

  Станом на 31.12.2023 року відділ “ЦНАП” Гришковецької селищної ради надає 268 видів адміністративних послуг. ВРМ (відалені робочі місця) надають 136 послуг.

  За 2023 рік відділом “ЦНАП” Гришковецької селищної ради та  ВРМ (відалені робочі місця) було надано 5798 послуг, що вдвічі більше показника 2022 року.

  В 2023 році перелік послуг доповнився послугами у будівельній сфері та розширився перелік ветеранських послуг. Було придбано пристрій для людей з вадами слуху у відділ “ЦНАП” Гришковецької селищної ради.

  Активною була робота із зверненнями громадян, протягом року зареєстровано 1778 звернень, всі вони опрацьовані та вирішені. За 2023 рік до селищної ради надійшло 3220 документів вхідної кореспонденції, надіслано - 1290 листів та інформацій.

  КУЛЬТУРА

   

  Вже другий рік наша країна перебуває у стані повноцінної війни з російською федерацією. А це постійно вносить корективи в плани роботи Сектору культури та туризму Гришковецької селищної ради. Багато заходів було відмінено або проводили у форматах, враховуючи рекомендації щодо проведення заходів в умовах воєнного стану: в онлайн-форматі або за участі невеликої кількості людей.
  Фото без опису

  Заклади зберегли функції осередків культури по збереженню та популяризації народних звичаїв і традицій, а заходи, проведені працівниками закладів культури громади, були спрямовані на популяризацію української культури, національно-патріотичне виховання населення та на наближення Перемоги України.

  Одним з пріоритетних напрямків роботи закладів культури Гришковецької ТГ у 2023 році - це заходи національно-патріотичного спрямування та відзначення державних свят та пам’ятних подій. Протягом року було проведено низку заходів присвячених вшануванню загиблих воїнів ЗСУ. Проведено заходи з нагоди вручення державних нагород Президента України, до Дня Захисників і Захисниць України, до дня Збройних сил України.  
  До дня Миру пройшли виставки дитячих малюнків «Хай буде мир у всьому світі», організовано роботу  книжкових поличок «Миру в Україні - бути!», до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України було організовано велозаїзд вулицями центральноі садиби громади та проведено тематичні заходи, працівники культури організували та долучилися до проведення флеш-мобу «Нитка Єдності» до Дня Соборності України та провели багато інших тематичних заходів.

  Відзначили 70-літній ювілей поета-земляка Михайла Павловича Пасічника. Зала КЗ "Публічна бібліотека " Гришковецької селищної ради радо вітала гостей, які завітали на творчу зустріч з відомим земляком та презентацію книги мемуарів.
  Ще одна зустріч з письменником-земляком Михайлом Сидоржевським була приурочена до презентації книги. Мабуть знаково, що книга «Солотвин.
  Фото без опису

  З глибини минулого до наших днів», над якою автор почав працювати ще в далекі 80-ті роки минулого століття, була видана до 430-річчя села Старий Солотвин. На презентацію завітало багато гостей та колег-письменників з Києва, Житомира, Бердичева. Це справжня народна книга про людей і для людей.     

  Велику увагу у своїй роботі працівники культури Гришковецької громади приділяють роботі з дітьми. Так, до Міжнародного Дня Захисту Дітей у населених пунктах громади відбулися розважальні програми для дітлахів та проведено онлайн-конкурс дитячого малюнку «Дитинство веселкове», в Публічній бібліотеці смт Гришківці провели квест «Місце зустрічі - країна Дитинство!». Спільно зі Службою у справах дітей Гришковецької громади провели захід «Дитинство веселкове!» у с. Рея.

  У Публічній бібліотеці смт Гришківці проведено квест «У пошуках скарбів Шарля Перро», низку майстер-класів: «Великодній віночок», «Україська мотанка». В рамках Всеукраїнського тижня читання проведено екскурсію-знайомство з бібліотекою та розваги з вихованцями ЗДО «Сонечко».

  У закладах культури діють гуртки для різновікових груп дітей: клуб «Маленькі майстри» (с. Никонівка), Арт – майстерня (с. Журбинці), гурток «Пензлик» (с. Оcикове), гурток паперопластики (с. Хмелище).

  Бібліотечні фонди КЗ «Публічна бібліотека» поповнюються новими книгами. За кошти місцевого бюджету, було придбано 450 примірників книг, які надійшли у бібліотеки-філії. Протягом року у бібліотеках громади діє акція «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу!», завдяки якій благодійники подарували 45 книг.
  Фото без опису У вересні 2023 року за співпраці з Управлінням культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та Житомирським ТІЦом провели ІІ Гастрофест «Білий борщ, і не тільки». Захід був наповнений неповторною автентичною енергетикою та українським патріотичним духом. Приємно було зустрічати гостей з Андрушівської ТГ, Баранівської ТГ, Бердичівської ТГ, Пулинської ТГ, Радомишльської ТГ, гостей з м. Житомир.

   

  Яскравою родзинкою передріздвяних свят стало Фото без описузапочаткування проекту «Резиденція Святого Миколая».  Сивочолий дідусь зі своєю помічницею гостинно зустрічав маленьких та дорослих відвідувачів, які поверталися додому наповнені святковим настроєм та вірою в чудо.

  За звітний період закладам культури територіальної громади вдалося покращити матеріально-технічну базу за кошти місцевого бюджету на суму 568,0 тис.грн. Також у 2023 році вдалося зробити ряд поточних ремонтів у закладах клубного типу та бібліотеках на суму 1 550,0 тис. грн., придбано та встановлено металопластикові вікна на 70,0 тис. грн. Таке вагоме підсилення матеріально-технічної бази дало змогу значно покращити надання культурних послуг населенню громади.

  Незабутньою стала поїздка в смт Гостомель, Київської області на ХІV-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки». Працівники культури Корзун Людмила та Франчук Мирослава нагороджені Дипломами лауреатів ІІ та ІІІ ступеню у номінації «Солісти-вокалісти».

   

  Житлово-комунальне господарство

   

  Фото без описуУ звітному році на території громади здійснено роботи по поточному та капітальному ремонту дорожнього покриття.

  Проведено роботи щодо утримання в належному стані мереж вуличного освітлення громади на загальну суму - 186,7 тис. грн., придбано LED ламп на суму 86,6 тис. грн та світильників LED на суму 92,2 тис. грн.
   

  РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЄКТИ

  Фото без описуУ 2023 році у громаді розпочала повноцінну роботу поліцейська станція, завдячуючи співпраці селищної ради з Національною поліцією. За кошти громади у приміщенні зроблено сучасний ремонт, облаштовано робочий кабінет, кухню, кімнату відпочинку та створено місце для роботи з дітьми. Місцевим офіцером громади став капітан поліції Сергій Кравець – він пройшов відповідні навчання та відтепер забезпечує  безпеку місцевих жителів. Цілодобово перебуваючи на території громади, офіцер завжди зможе оперативно реагувати на виклики та надавати допомогу людям.
  Фото без опису

  Протягом звітного періоду громада отримала комплексну підтримку від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» для покращення інституційної спроможності органу місцевого самоврядування. В рамках проекту фахівці відділів, управлінь, установ та організацій Гришковецької селищної ради приймали участь в тренінгах, вебінарах, обмінювались досвідом та кращими практиками з громадами-учасницями. Також, завдяки участі в проєкті, в 2023 році громада отримала міжнародну допомогу на суму 4 млн. 508 тис.грн. (дизельні генератори – 3 шт. та екскаватор САSE 570T з усіма комплектуючими).

  Ще влітку 2022 року було розпочато роботу над проєктом «Creative Galchynets», який за минулий рік змінив назву та переріс у продуктивну співпрацю на різних рівнях -  Проєкт «Культурно-мистецький простір «Чайковський Space»» реалізовується працівниками та активними жителями Гришковецької територіальної громади  у партнерстві з Експертно-консультаційним центром з розвитку громад і територій,  ГО «Товариство Українських Свідомих Активістів – ТУСА» та в межах програми «Мріємо та діємо».
  Фото без описуУ 2023 році у родовому маєтку Михайла Чайковського у селі Гальчин кипіла робота. Дружня команда однодумців-волонтерів: працівників Гришковецької селищної ради, працівників культури, небайдужих активних жителів, в рамках співпраці з ГО «БУР» провели три серії БУРчиків, під час яких багато працювали, але зробили велику важливу роботу – у колишньому винному погребі відбудували БУНКЕР ХАБ для молоді. Фінансова підтримка цього проекту від USIAD склала 91,7 тис. грн. Попереду ще багато цікавих та продуктивних активностей та серйозної співпраці.
  Фото без описуВ рамках культурно-освітньої програми БУР силами волонтерів відтворили театралізоване дійство «Українське весілля», провели культурні посиденьки, майстер-класи.
  Вдалося здійснити мрію - відкрити Арт-простір «Петронеля», який отримав назву на честь матері Михайла Чайковського. Мольберти, фарби,  олівці, пензлі, фартушки, непроливайки,  палітри, папір - стали можливими завдяки стипендіальній програмі підтримки громадських активістів від EID Ukraine на суму 10,0 тис. грн.
  Фото без опису
  Також в рамках співпраці з ГО «Будуй україну разом» були учасниками акції «Малюй з БУР», результатом якої стала поява  на стіні Публічноі бібліотеки у селищі Гришківці яскравого патріотичного муралу, який намалювали силами волонтерів - жителів громади. Сума грантових коштів, виділених на мурал, 10,0 тис. грн.

   

  В 2023 році стартував молодіжний проєкт «ВПЛИВОВІ». Ініціює проєкт Українська академія лідерства, EasyBusiness та Центр Економічного Відновлення.   Проєкт реалізовувався у межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

  В межах проекту «Згуртовані громади» Гришковецька громада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Всеукраїнської асоціації громад отримала насіння овочевої групи для весняної посівної компанії 2023 від міжнародних насіннєвих компаній для ВПО та окремих категорій місцевого населення громади.
  Фото без описуВ 2023 році відбулась реалізація грантового проєкту «Забезпечення побутовою технікою та облаштування вбиралень у прихистку для евакуйованих осіб» від МБФ «Ізоляція» у рамках проекту ZMINA 2.0. за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вартість проєкту – 202,6 тис. грн.

  В 2023 році була розпочата реалізація масштабного проєкту з оновлення Стратегії розвитку Гришковецької територіальної громади в рамках проєкту «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування», за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».

  Фото без описуВ 2023 році розпочався єдиний  у Житомирській області проєкт - реалізація ініціативи Фундації Олени Зеленської «Адреса дитинства» по будівництву нового житла в Гришківцях -
  дитячого будинку сімейного типу. Вартість проєкту – 10917,4 тис. грн. Проєкт підтримали уряди Об’єднаних Арабських Еміратів та Естонії (Центр міжнародної співпраці розвитку Естонії, ESTDEV), а також австралійський фонд Minderoо Foundation.
  Підтримка безпеки громади, правоохоронна Фото без описуробота - це ті найнеобхідніші маркери діяльності органу самоврядування, які дають можливість кожному мешканцю відчувати себе захищеним з правової сторони. Так у 2023 році, окрім успішної співпраці і взаєморозуміння на рівнях відповідальності, з місцевого бюджету громади отримали підтримку різні підрозділи Збройних сил України, підрозділ ДСНС у Житомирській області та силові структури  у сумі 6,9 млн. грн.

  Крім того, проводились благодійні заходи: ярмарки, концерти та аукціон. Зібрані кошти були спрямовані на потреби ЗСУ ( військове спорядження, продукти харчування, ліки,одяг та ін.).

  Вже стало гарною традицією вітання селищним головою з ювілейними датами наших 90-, 95- та 100-річних місцевих мешканців. Адже їх життя, праця та досвід заслуговують на нашу шану, увагу та подяку.
  Фото без описуНа жаль, боротьба за нашу незалежність триває. Захист нашої свободи та територіальної цілісності дається нам дорогою ціною. Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати своїх Героїв. 
  Я дякую кожному небайдужому жителю нашої громади, депутатам Гришковецької селищної ради, членам виконкому селищної ради, старостам, посадовцям, керівникам підприємств та організацій, підприємцям і суб’єктам господарювання, громадським активістам, волонтерам за практичну допомогу, активну громадську підтримку, волонтерську діяльність на користь сил оборони держави і Гришковецької громади у цей складний для країни час. Слава Україні!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь