22 березня 2024 року - громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Гришковецької селищної територіальної громади

Дата: 13.03.2024 16:30

Фото без опису

22 березня 2024 року о 10.00 в приміщенні Гришковецького ліцею (актова зала) відбудеться громадське обговорення проєкту розробленої Стратегії, Плану заходів з її реалізації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Гришковецької селищної територіальної громади.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів із реалізації стратегії на період 2024–2027 рр.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.

З проєктом Стратегії розвитку, Плану заходів з її реалізації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Гришковецької селищної територіальної громади можна ознайомитись на офіційному сайті.