Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Житомирській області повідомляє!

Дата: 01.04.2024 16:03

Фото без опису

Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Житомирській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у період нересту 2024 року, на водних об’єктах, розташованих на територіях природного заповідника «Древлянський» та Поліського природного заповідника, заборонено будь-який вилов водних біоресурсів.

Затверджено перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у період нересту:

- у водосховищах - з 01 квітня до 09 червня 2024 р.

- у річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами)

- з 01 квітня до 20 травня 2024 р.

Відповідно до Наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 22.11.2023 р. №69 у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області встановлено заборону на лов річкових раків до 30 червня 2024 року.