Продовжуються роботи по благоустрою кладовищ громади.

Дата: 17.04.2024 15:58

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Незабаром відвідати могили рідних і вшанувати їх пам'ять прийдуть близькі, знайомі, друзі.

Охайно прибрані як ознака турботи про тих, хто відійшов і поваги до роду та, на жаль, поруч - забуті та занедбані поховання людей, рідні яких або дуже далеко, або немічні. Або…

Давайте ж не будемо зневагою ображати забуті могили, накидаючи на них купи сміття, а навпаки - за можливості приділимо свою увагу. Адже наше ставлення до могил - ознака нашої культури .

І ще вічна проблема : штучні квіти і віночки, які декілька годин яскраво прокричать з могил, а зрештою перетворяться у той смітник, який і захаращує кладовища. Зробила сьогодні ряд фото з живими квітами на могилах. Це гарно! Прохання: справжня любов - справжні живі квіти!

Давайте будемо дотримуватись культури ставлення до пам'яті про померлих; скромно, чисто і гідно.

Продовжуються роботи по благоустрою кладовищ громади. Дякуємо кожному, хто долучається!