Дата: 17.05.2024 09:36

Відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто 15 питань. Як завжди, робота з розгляду питань пройшла злагоджено, результативно і оперативно.

Проте це зібрання було особливим - у Гришковецьку громаду прибула нагорода, на жаль, посмертно, відзначено УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА – ХАЙНАЦЬКОГО Богдана Олександровича орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Під час вручення нагороди дружині і синові Героя - всі присутні в залі завмерли в пошані і скорботі.

Відеорепортаж про життя нашого Богдана, сповнений теплом і тугою, не залишив байдужих, а потім реквієм за тими бійцями- жителями нашої громади,- хто не повернувся з поля бою.

Боліло усім.

Не забудемо, не вибачимо, заради великої пам'яті і вдячності нашим Героям- Захисникам.

Низьктий уклін родинам.

Світла пам'ять Героям.

Світла пам'ять і вдячність від усіх жителів громади – ХАЙНАЦЬКОМУ Богдану!