Нехай кожна дитина буде щасливою під мирним небом!

Дата: 01.06.2024 20:19

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ відбувся в с.Половецьке. Розважались, спілкувались, змагались – одним словом- відпочивали. Було гамірно і весело, творчо і радісно,- адже у кожній локації чекав сюрприз. Були призи і подарунки, солодощі і ігри - не сумував ніхто. Щодня нагадуємо собі і всім, що щасливе дитинство - це та інвестиція, яка врятує Україну. Дякуємо усім, хто допоміг організувати і провести свято. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати. ЗАХИЩАЙМО МИРНЕ ДИТИНСТВО!