Розпочали роботу у проєкті «Молодіжний працівник»

Дата: 14.06.2024 15:12

Розпочали роботу у проєкті «ЗРОСТАЙМО РАЗОМ «ІНІЦІАТИВА «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК – ЛЬВІВ, ПОЛТАВА, ЖИТОМИР». «Молодіжний працівник» - ініціатива, що спрямована на розширення функцій молодіжних рад, формування успішної молодіжної політики у громаді, щоб захопити молодь, навчати її комунікувати, розвиватись і будувати молодіжні простори сприятливі для кожного. Проєкт буде реалізовуватися у тридцяти громадах Львівської, Житомирської, Полтавської областей. Під час реалізації проєкту буде відібрано 75 учасників для участі у базовому тренінгу «Молодіжний працівник» та 2 спеціалізованих тренінгах покликаних поглибити їхнє розуміння та навички роботи з молоддю. Також впродовж проєкту громадам буде надана менторська підтримка та відбудуться адвокаційні заходи. Цей проєкт підготовлено Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в рамках «Ініціатива «Молодіжний працівник» — Львів, Полтава, Житомир», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».Працюємо разом з молоддю для молоді і громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису