Знову гірким болем втрати обізвалася війна у Гришковецькій громаді, у селі Хмельове Половецького старостинського округу

Дата: 05.07.2024 11:24

Фото без опису

Стрілець третього стрілецького відділення другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти військової частини А 4863 - АРТЕМ ЕДУАРДОВИЧ ЛІНКЕВИЧ 1988 року народження загинув в районі населеного пункту Торець Донецької області, захищаючи свободу і незалежність нашої країни від агресора- рашиста.

АРТЕМ став на захист з березня 2022 року. Він мужньо тримав кожен бій, був впевнений, що захистити своїх дітей та усіх нас - його обовʼязок.

Більше двох років війни вистояв АРТЕМ у важких боях, жодного разу не поскаржився, не відступив - був на передовій.

2 липня 2024 року під час виконання бойового завдання зупинився життєвий шлях Захисника - АРТЕМ ЕДУАРДОВИЧ ЛІНКЕВИЧ - загинув.

Тепер йому навіки - 36 років.

Сутінками болю вкрилося село….Розпачем від втрати розривається душа….

Ніколи не пробачимо. Ніколи не забудемо. Вічна памʼять і наша довічна шана жителю

с. Хмельове - ЛІНКЕВИЧУ АРТЕМУ.

Глибокі співчуття сімʼї.

Про дату поховання повідомимо пізніше.