Фото без описуФото без опису

Серед повсякдення, інколи надто важкого і часто завантаженого і особистими переживаннями, і проблемними завданнями, які вирішуєш, але нікому не скажеш, серед тривог і напруг воєнного стану, особливо РАДІСНО і надзвичайно отримати таку ЗВІСТКУ - наш «ДЖУС», житель ГРИШКОВЕЦЬ - МАРЧУК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ, отримав відзнаку :

24 вересня був нагороджений ЗОЛОТИМ ХРЕСТОМ за проявлену МУЖНІСТЬ і успішне виконання завдань під час БОЮ!

Нещодавно, у липні всією громадою вітали Володимира МАРЧУКА за отриманий орден «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня, а сьогодні - він знову отримав відзнаку!

Володимир МАРЧУК на війні з травня 2022 року, він там, на передовій, у самому вогні, не втомлюється, не зупиняється у битві з агресором. ВІН ЗАХИЩАЄ!

Божого благословіння і захисту!