Вітали з почесним ювілеєм – 95-літтям жительку наших ГРИШКОВЕЦЬ- САПОНЮК ЛІДІЮ ІВАНІВНУ
Увесь вік добросовісно працювала, не обирала робіт, не цуралась тих, які траплялись: була у ланці на буряках, була на консервному заводі, працювала на швейній фабриці.
Пишається бабуся, що жодного разу не брала звільнення від роботи за станом здоров'я «больнічних» не було у мене - розповідає. Побудували удвох з чоловіком гарний дім, народили сина, а зараз у такому поважному віці живе у своєму будинку з невісточкою та пишається і дорожить внуками.
Все добре, але нарікає, що не дожив чоловік до її віку, на жаль, і сина уже нема. «Обійстя без господаря»,- каже бабуся, озираючись на ошатну забудову та двір.
Дорога Лідіє Іванівно, вітаємо Вас від усієї нашої громади з поважним повноліттям - 95!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, душевного спокою та радості в кожному дні.
Нехай Господь дарує Вам ще багато світлих і щасливих років, а кожен новий день приносить тепло, доброту та душевну гармонію.
З ювілеєм!