09 Березня, 2021 р., 16:20
У п’ятницю, 12 березня 2021 року у Відділі обслуговування громадян №3 (сервісному центрі) управління обслуговування громадян Головного  управління Пенсійного фонду України в Житомирській області відбудеться “пряма телефонна лінія” з питань пенсійного забезпечення громадян.
04 Березня, 2021 р., 13:33
Відповідно  до  постанови  № 1236 від  09 грудня 2020 року  « Про встановлення  карантину та запровадження  обмежувальних  протиепідемічних заходів  з  метою  запобігання  поширенню  на  території  України  гострої  распіраторної  хвороби  COVID – 19,  спричиненої  коронавірусом  SARS –COV-2 »  в  редакції  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  17 лютого 2021 року № 104,  рішенням  позачергового  засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (від 01.03.2021 № 8) з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 .