ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 05.08.2019 16:38

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гришковецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Гришковецької селищної ради та аналізу регуляторного впливу до нього:

Назва регуляторного акта:

Проект регуляторного акту рішення Гришковецької селищної ради та аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua)

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради gryshkovecka-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати на адресу: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.

e-mail: grushkivci@ukr.net