ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 25.11.2019 09:55

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гришковецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів -  рішень Гришковецької селищної ради та аналізу регуляторного впливу до них:

Назва регуляторного акта:

1. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гришковецької селищної ради.

1. Про затвердження Типового договору оренди нерухомого майна комунальної власності Гришковецької об´єднаної територіальної громади.

Проекти регуляторних актів - рішень Гришковецької селищної ради та аналіз регуляторного впливу до них буде розміщено на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua)

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу до них на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надсилати на адресу: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.

e-mail: grushkivci@ukr.net