ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРИШКОВЕЦЬОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.12.2019 14:52

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРИШКОВЕЦЬОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Гришковецька селищна рада інформує :

На виконання листа заступника Голови Держгеокадастру Олександра Краснолуцького № 22-28-0.21-8539/2-19 від 18.10.2019 року, Гришковецька селищна рада доводить до відома юридичих та фізичних осіб, власників та землекористувачів земельних ділянок , право власності (користування ) на земельні ділянки яких виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, про необхідність внесення відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Додатково повідомляємо, що п.20 Перехідних положень Земельного кодексу України передбачено: у разі , якщо до 1 січня 2013 року була розроблена технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку , на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування  про надання або передачу земельної ділянки у власність або надання в користування, у тому числі на умовах оренди, формування земельної ділянки як об’єкта цивільних прав, крім випадків, визначених статтею 79­1 цього Кодексу, здійснюється за такою технічною документацією.

Відповідно до пункту 115 постанови Кабінету міністрів України від 17.10.2012 року  №1051 «Про затвердження Порядку Державного земельного кадастру» державна реєстрація земельних ділянок , переданих у власність (користування ) без проведення їх державної реєстрації (в тому числі у разі, коли відомості про земельні ділянки , право власності (користування) на які виникло до 2004 року, не внесені до державного реєстру земель) , здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення т(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок державної чи комунальної власності ) в порядку, визначеному для державної реєстрації земельної ділянки.