Інклюзивне навчання

Дата: 03.12.2019 09:02

Інклюзивне навчання - не зовсім звична для педагогів загальноосвітників справа. Як знайти підхід до таких учнів, як створити їм умови для соціалізації та розвитку, як..
29 листопада асистенти вчителів інклюзивних класів Гришковецької громади, вихователі дошкілля, заступники директорів взяли участь у роботі Бердичівського міськрайонного осередку Української асоціації корекційних педагогів на базі КНЗ "Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат". Заняття-семінар на тему "Дизартрія. Методи допомоги дітям" захопив присутніх прекрасною подачею матеріалу та новим поглядом на проблему.

Логопед закладу Качарян Тетяна, психолог Биковська Олена та вчитель початкових класів Грузда Тетяна презентували учасникам семінару свій досвід подолання дизартрій у дітей з інтелектуальними порушеннями.
НАВЧАННЯ ЗАРАДИ ДІТЕЙ ПРОДОВЖУЄМОФото без описуФото без описуФото без опису