З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2019 14:19

Фото без опису

Шановні колеги, друзі прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!
Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, не завжди помітній, але надзвичайно цікавій, потрібній та відповідальній праці. Свято людей, яким висловлено надзвичайну довіру!
Я хочу побажати, щою поруч завжди були однодумці, справжні друзі, готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Нехай нагородою буде щира повага, вдячність людей. А любов і підтримка близьких зігрівають серця у щоденних турботах.
Нехай це свято стане це одним об'єднуючим імпульсом у великому прагненні зробити наші громади кращими!
Добра нам та процвітання!

Гришковецький селищний голова                                                                                   Ірена Лісова