Відбулася 18 сесія селищної ради

Дата: 12.06.2020 15:48

Фото без опису

12 червня відбулося  засідання 18-ї сесії селищної ради. На сесії розглянуто питання про внесення змін до  селищного бюджету  Гришковецької селищної ради на  2020 рік;

про затвердження на території ради місцевих податків та зборів на 2021 рік; затверджено   план роботи Гришковецької селищної ради  на ІІ півріччя  2020року та

типову форму контрактів з директорами закладів загальної освіти; внесено зміни до рішень про харчування учнів та дошкільнят. Рішенням селищної ради надано матеріальну допомогу  громадянам, які її найбільше потребують. Розглянуто більше тридцяти питань  врегулювання земельних відносин.

Крім того, обговорено одне із найважливіших питань про благоустрій та тверді побутові відходи на території громади та прийнято рішення  про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Гришківці.