Встановлення туристичної інформаційної таблички у Старому Солотвині

Дата: 30.07.2020 15:29

Згідно поданих Гришковецькою селищною радою проектних ідей, з 2021 року передбачено фінансування з обласного бюджету  облаштування туристичної зони у селі Старий Солотвин та включено Будиночок рибалки та Острів кохання до плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Сьогодні, 30 липня,  на   Будиночку, який знаходиться на Острові кохання,  завдяки сприяння   Житомирської обласної державної адміністрації та ради, обласного туристичного інформаційного центру, встановлено першу туристичну табличку.

На табличці зазначена інформація про будиночок та острів  українською та англійською мовами, а також шрифтом Брайля. Крім того є QR-код з посиланням на  аудіогід та  3D-тур.
          Запрошуємо  завітати до Старого Солотвина та помилуватися чудовими краєвидами та найромантичнішим місцем  Житомирщини!