Оголошення про конкурс

Дата: 08.10.2020 16:28

Виконавчий комітет Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області оголошує про проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального підприємства.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Гришковецької селищної ради, 13337, Житомирська обл., Бердичівський р-н, смт. Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення Гришковецької селищної ради від 16.09.2020 р. № 382 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального підприємства».

3. Місце і час проведення конкурсу. Зала засідань Гришковецької селищної ради, 15.10.2020 року о 10 год. 00 хв.

4. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає в запечатаному конверті, на якому робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням назви конкурсу і дати проведення конкурсу, на розгляд конкурсної комісії такі документи:

-           письмову заяву про участь в конкурсі;

-           заповнену особову картку (форма № П-2);

-           автобіографію;

-           копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо;

-           копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

-           декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї;

-           письмову згоду на обробку персональних даних;

-           дві фотокартки розміром 4х6 см;

-           копію трудової книжки;

-           пропозиції кандидата щодо подальшої фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, організації, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо);

-           інші документи, передбачені чинним законодавством.

5. Документи разом з заявою про участь у конкурсі подаються до виконавчого комітету Гришковецької селищної ради до 07.12.2020 року включно.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-кадрової та правової роботи апарату Гришковецької селищної ради або за телефоном 6-32-81.