25.02.2021 відбулася 6 сесія VIIІ-го скликання Гришковецької селищної ради.

Дата: 25.02.2021 16:53

25.02.2021 відбулася 6 сесія VIIІ-го скликання Гришковецької селищної ради. У пленарному засіданні брали участь депутати, старости, начальники відділів.

На засіданні було заслухано звіт селищного голови про виконання Програми економічного і соціального розвитку  Гришковецької селищної ради за 2020 рік.

Також були розглянуті інші питання. А саме:

-  Про внесення змін до бюджету Гришковецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

(06548000000)

Про звіт про виконання селищного бюджету за 2020 рік.

- Про  звіт про виконання фінансового плану за 2020 рік  Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради.

- Про внесення змін до фінансового плану по  Комунальному некомерційному підприємству «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради на 2021 рік.

- Про  Програму  «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян Гришковецької селищної ради на 2021-2025 роки.

- Про  Програму розвитку земельних відносин  Гришковецької селищної ради на 2021-2022 роки.

- Про  Програму організації  та проведення оплачуваних громадських, суспільно-корисних та безоплатних громадських робіт на території Гришковецької селищної ради на 2021-2025 роки.

- Про Програму матеріально-технічного забезпечення Бердичівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки.

- Про надання матеріальної допомоги.

-. Питання врегулювання земельних відносин.

- Різне.