Поліцейські перевіряють інформацію про організацію підпільних азартних ігор у Бердичеві

Дата: 18.03.2021 14:42

Уночі 17 березня до місцевого відділу поліції надійшло повідомлення про ймовірну протиправну діяльність одного із закладів міста. Поліцейські виявили у приміщенні комп’ютерну техніку та кількох відвідувачів. Нині триває з’ясування всіх обставин.

Близько 22:40 до Бердичівського райвідділу поліції надійшла оперативна інформація щодо можливої незаконної діяльності, пов’язаної з гральним бізнесом, у приміщенні, розташованому на одній з центральних вулиць райцентру. Відтак на місце події прибула слідчо-оперативна група.

Як з’ясувалось, у будівлі, де облаштовано кафе, знаходиться ще одне приміщення з окремим входом без жодних вивісок чи інших написів про рід діяльності. Втім усередині знаходяться столи з комп’ютерами. Там же перебували й кілька відвідувачів, які пояснили свою присутність у залі різними обставинами.

Відтак нині правоохоронці встановлюють власника приміщення та з’ясовують його функціональне використання.

Зазначимо, що незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей (ст. 203-2 КК України) карається штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 1 рік.

Відділ комунікації поліції Житомирської області