Благоустрій дитячими руками!

Дата: 15.04.2021 13:56

Весна - прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долу­чити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. Висаджування дерев - не лише корисне, але і захоплююче зайняття. У квітневу днину, хлопчики й дівчатка Гришковецького садочка «Сонечко» разом з вихователями та головою громади Іреною ЛІСОВОЮ, озброївшись граблями, лійками і відерцями приступили до посадки саджанців на подвірї селищної ради. Напрочуд веселі та працьовиті дітки швидко освоїлись на ділянці посадки та з цікавістю взялися до роботи.  Пройде час, діти виростуть, а разом з ними і саджанці перетворяться на красиві дерева.  А в пам’яті дітей   залишаться приємні спогади  про висаджування дерев.