Доброчинність є найвищим проявом духовності!

Дата: 26.05.2021 13:40

Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. Але вміння робити добро не виникає в людині само по собі. Потрібно змалку вчити дитину доброчинності й милосердя, виховувати в ній потребу допомагати іншим.

У вихованців Бердичівської спеціальної школи-інтернат, яка знаходиться на території Гришковецької громади сьогодні свято  відбувся щорічний благодійний ярмарок.  Повна зала гостей, лунає музика, з дитячих уст линуть пісні, дітки в гарному святковому вбранні танцюють вальс. Їхні очі світяться  радістю, щирістю і  щастям адже свято не кожний день.

Протягом року дітки  навчалися готувати, в'язати, вишивати, працювати з деревом, вирощували саджанці квіток та рослин, для того щоб представити покупцям якісні товари.  Всі виручені кошти будуть передані в Онкогематологічне відділення хворим дітям, які знаходяться сьогодні на лікуванні і мріють бути здоровими та щасливим.

Дякуємо всім хто долучився до прекрасної акції! Запрошуємо в наступному році долучитися до благодійного проекту!

Фото без описуФото без опису