Засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради!

Дата: 08.07.2021 16:22

Сьогодні під головуванням селищного голови Ірени Лісової  відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради. На виконкомі було заслухано інформацію секретаря селищної ради  про  стан роботи зі зверненнями громадян у Гришковецькій селищній раді  в першому півріччі 2021 року,  та виконання делегованих повноважень щодо вчинення нотаріальних дій на території Гришковецької селищної ради за 1 півріччя 2021 року, також прийнято питання про  затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни та інші питання по яких було прийняті рішення.