Радісно та гучно відсвяткували день села Рея!

Дата: 11.07.2021 10:56

10.07.2021 року жителі села Рея гучно та радісно відсвіткували День села!

Для жителів та гостей свята виступили з виконанням авторських пісень аматорські колективи, з акробатичними номерами виступили учні циркової студії "Різома". Діти мали змогу  бавитись на батутах, відвідати  планетарій, поласувати смачним морозивом та солодкою ватою. На закінчення святкова дискотека!

З побажаннями миру, добра, злагоди, тепла, щастя, радості привітала жителів та гостей села голова Гришковецької громади Ірена Лісова!

Всіх присутніх благословили та побажали любові та миру в серці настоятелі місцевих церков!

З уст  старости Рейського старостинського округу Вадима Рафаловського звучали щирі побажання розквіту для села та   слова подяки всім присутнім та тим, хто долучився до підготовки та проведення свята!

Також розповідали про історію села. Сучасне село Рея за архівними даними засноване в ХVІІІ ст. Про Рею розказують, що років з 300 тому тут жив один пан, ім’я якого не збереглося, котрий відвів ці землі у придане своїй дочці Регіні. З тих пір луки і поля називали «регінськими», а потім і виникла скорочена назва цього поселення  - «Рея».

0Фото без опису

Фото без опису