Радісно спостерігали за урочистим відкриттям нової сучасної амбулаторії в Гришковецькій громаді

Дата: 09.07.2021 16:02

Наша амбулаторія є  яскравим прикладом  того,   як разом можна робити великі добрі справи на благо Гришковецької громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця.

У всіх місцевих мешканців вже багато років була заповіт на  мрія - щоб і діти і дорослі мали змогу отримувати кваліфіковану медичну допомогу в красивому, теплому, світлому, сучасному  приміщенні. Відкриття нової амбулаторії поліпшить якість медичних послуг, а медичний персонал працюватиме у комфортних умовах з новим медичним оснащенням.

Усього цього не було б, якби не наполегливість та цілеспрямованість  голови громади Ірени Лісової за підтримки народного депутата Богдана Кицака,   Житомирської обласної державної адміністрації, Бердичівської районної державної адміністрації,  Бердичівської районної ради,  які доклали багато   зусиль для реалізації задуманого проекту.

Захід відкрили чудовою українською  піснею «Біла Паляниця» у виконанні вихователя  закладу дошкільної освіти  «Сонечко» Анни Нечепи та врученням голові громади духм’яного короваю.

Ірена Лісова перша привітала жителів громади з  довгоочікуваною  подією.  Коротко розповіла про історію будівництва, подякувала команді, яка реалізовувала цей  проект  та побажала усім присутнім міцного здоров’я, гарного настрою та Божого благословення.

Щирі побажання також звучали з уст народного депутата Верховної Ради України Богдана Кицака, першого заступника голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко, голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк, голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова, директора  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради Тетяни Войцахівської та отця Андрія Ковалевського, який  всіх благословив та освятив новозбудовану амбулаторію.

Випускниця Рейської школи, жителька  села Осикове Тетяна Вітюк презентувала у своєму виконанні гарну пісню «Україні».

Дівчата у білих вишитих українських сукнях з гарними усмішками пригощали присутніх гостей смачним  та запашним короваєм.

У виконанні автора Олеся Коляди, як подарунок, прозвучав   гімн Гришковецької громади.

Вихованці місцевого  закладу дошкільної освіти  «Сонечко»  подарували присутнім тематичні вірші, чим викликали щирі посмішки та позитивні емоції.

Амбулаторію відкрили традиційним перерізанням червоної стрічки Іреною Лісовою, Богданом Кицаком та Наталією Остапченко, після чого  дітки запустили в чисте небо різнокольорові повітряні кульки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису