Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гришковецької селищної ради»

Дата: 14.07.2021 15:11

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ч. 12 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гришковецька селищна рада повідомляє, що  на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua) в розділі "Регуляторна політика"  буде розміщено проєкт регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гришковецької селищної ради» та аналіз регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції надсилати на адресу: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.

e-mail: grushkivci@ukr.net