Засідання 12 сесії Гришковецької селищної ради

Дата: 27.08.2021 15:20

В приміщенні Гришковецької селищної ради під головуванням селищного голови Ірени Лісової відбулася  чергова 12 сесія 8 скликання.

На  сесію винесені  питання, в ході обговорення  яких прийняті рішення, а саме:

1.  Про внесення змін до бюджету Гришковецької селищної територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про прогноз бюджету Гришковецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
  3. Про програму сприяння публічності  та розвитку Казначейського обслуговування Бердичівського Управління Державної казначейської служби України Житомирської області на 2021-2022 р. «Доступне казначейство.
  4. Про внесення змін до фінансового плану по КНП «Центр ПМСД Гришковецької селищної ради» на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до штатних розписів  Гришковецької селищної ради на 2021 рік.
  6. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту адмінприміщення Гришковецької селищної ради по вул. Червоний промінь, 4 в смт. Гришківці Бердичівського району Житомирської області.
  7. Про затверердження Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на території Гришковецької громади на 2021-2023 роки».
  8. Про включення об’єкта комунальної власності (частина нежитлового приміщення), що знаходиться за адресою: с. Старий Солотвин, вул. Олександра Сокорчука, 36 до Переліку першого типу.
  9. Про включення об’єкта комунальної власності (частина нежитлового приміщення), що знаходиться за адресою: с.Рея, вул. Миру 18а до Переліку першого типу.
  10. Про затвердження Стратегії розвитку освіти Гришковецької територіальної громади .
  11.  Про перейменування закладів загальної середньої освіти Гришковецької селищної ради
  12. Про припинення діяльності Скаківського ЗЗСО І-ІІ ст.
  13. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.04.2021 № 151 «Про структуру апарату Гришковецької селищної ради та її виконавчих органів,  їх загальної чисельності та штатного розпису»
  14. Про затвердження мережі та штатних розписів закладів освіти Гришковецької селищної ради на 2021-2022 роки.
  15. Про надання адресної грошової допомоги.
  16. Про врегулювання земельних відносин.