Сьогодні під головуванням селищного голови Ірени ЛІСОВОЇ  відбулося  засідання виконавчого комітету

 На розгляд комітету винесено наступні питання порядку денного:

 1. Про затвердження протоколу від 27.05.2022 року № 1 засідання комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.
 2. Про затвердження протоколу від 27.05.2022 року № 2 засідання комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.
 3. Про роботу закладів загальної середньої освіти  за 2021-2022 навчальний рік на території Гришковецької  територіальної громади (Гришковецького, Старосолотвинського та Рейського ліцеїв)                                                               
 4. Про роботу закладів освіти Гришковецької територіальної громади в умовах воєнного стану.
 5. Про структуру організованого закінчення 2021-2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти.
 6. Про тимчасове розміщення Скаківського закладу дошкільної освіти у приміщенні закладу загальної середньої освіти у с. Половецьке.
 7. Про регулювання продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також пива під час воєнного стану на території Гришковецької

         територіальної громади.

 1. Про надання посадовим особам повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення за чч. 5,6 ст.184 та ст.188-50 КУпАП.
 2. Стан забезпечення укриттями (бомбосховищами) та їх наповнення у закладах освіти Гришковецької громади.
 3. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна.
 4. Різне 

Всі питання були обговорені і винесено відповідні рішення.

Серед інших питань винесено питання щодо перенесення  вишки покриття Київстар. Свою позицію висловили представники  Київстар,  жителі громади, також присутній на засіданні депутат Житомирської обласної ражи Журбенко Павло Юрійович.