Лялькова вистава до Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 17:11

Діти - наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Дуже хочеться якомога частіше бачити їх захопленими, життєрадісними, чути їх веселий сміх.

Прекрасним приводом подарувати дітям радість є свято.

Тому сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, вихованці ЗДО «Сонечко» мали можливість в святковій атмосфері насолоджуватись мистецтвом казки, переглядаючи лялькову виставу «Чарівна сила дружби».

Підготували її працівники Гришковецької бібліотеки для дітей (Ірина Онищук та Валентина Вдовиченко) разом з її активними користувачами ( Сашею Грузіцькою та Софією Вознюк) при підтримці начальника сектору культури і туризму Гришковецької ТГ (Наталії Ященко).

Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма!