Отримання витягу з реєстру територіальної громади: що для цього потрібно?

Дата: 10.11.2022 11:20

Отримання витягу з реєстру територіальної громади:

Витяг з реєстру територіальної громади - документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу.

Витяг можна отримати через портал Дія або особисто звернувшись до будь-якого центру надання адміністративних послуг в межах території України.

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

Подаються в ЦНАП:

1. Заява про видачу Витягу

2. Копія паспортного документа особи (для посвідчення особи субєкта звернення під час особистого відвідування предявляється паспортний документ особи).

3. За необхідності копії інших документів (свідоцтво про одруження, зміна ПІБ, тощо). Крім того, у разі реєстрації місця проживання у приватному будинкубудинкова книжка або картка реєстрації особи.

В заяві обовязково вказується ідентифікаційний номер (РНОКПП)

Для неповнолітньої дитини заяву подає один із батьків з копією свого паспорта, копією свідоцтва про народження дитини та вказується ідентифікаційний номер (РНОКПП) дитини.

Слід звернути увагу , що особа з 14 років подає заяву особисто.

У разі подання заяви представником копія документа, що підтверджує повноваження представника.

З собою мати оригінали документів для перевірки.

Отримання послуги онлайн на сайті: https://diia.gov.ua/ (Портал дія)

1. Авторизуйтеся та пройти реєстрацію в кабінеті громадянина

2. Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності.

3. Виберіть послугу «Витяг про місце проживання».

4. Перевірте інформацію про місце проживання. Якщо все правильносформуйте витяг.

Витяг формується відповідно до відомостей вашої територіальної громади. Ці дані отримуються з відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України.

Витяг з реєстру територіальної громади надається безоплатно і має однакову юридичну силу як у паперовому вигляді, отриманому у ЦНАПі, так і в електронному вигляді, отриманому за допомогою Порталу «Дія».

На сформований витяг автоматично наноситиметься унікальний електронний ідентифікатор (QR-код). Таким чином громадяни зможуть предявити витяг під час отримання адміністративних чи соціальних послуг, а посадовець перевірити дійсність документа зчитавши QR-код. Додаткових печаток та підписів сформований витяг не потребує.