Відбулося останнє засідання виконавчого комітету в 2022 році

Дата: 31.12.2022 18:02

Провели останнє в цьому році  засідання виконавчого комітету селищної ради. Розглянуто 14 питань, але головне, безумовно, - це Проект Програми економічного і соціального розвитку Гришковецької селищної ради на 2023-2024 роки. Ми не зупинялись впродовж усього часу функціонування громади ні на мить. На цей 2022 рік також мали багато планів, проте війна не тільки змінила наше життя, а й примусила змінити напрям дій - ми всі перетворились на штаби опору й допомоги нашим захисникам, підтримки тим, хто її потребує цього важкого часу. І змогли. Змогли багато в чому виконати мирні плани, змогли організуватись у битві за перемогу.

А сьогодні на засіданні викоавчого комітету знову слухали про план розвитку і соціального, і економічного. Розглянули питання стану правопорядку і злочинності, перейменування вулиць населених пунктів та ряд інших.