Громада попрощалася з героєм

Дата: 06.04.2023 08:56

Навіки залишиться тут, на Дмитрівському кладовищі, наш дорогий Захисник Галіцький Вадим Валентинович.

Сюди приходитимуть батьки, молода дружина, рідні, близькі.....тут зупинятимуться і шанобливо з вдячністю схилятимуть голови , бо тут схоронений Герой-Захисник, якого знали як веселого, життєрадісного, сповненого бажань і мрій.

Вадим закінчив Гришковецьку школу, мав щасливе дитинство, радісну юність і впевнено починав доросле життя: здобув освіту, знайшов свою єдину кохану - одружився, і завжди мав багато друзів.

Війна зруйнувала всі його плани та взагалі життя, оскільки він не міг залишитись осторонь та пішов захищати свою матір, кохану і нас усіх.

Відповідальний і добрий, він і у війні залишався справжнім другом для побратимів, був надійним, сильним і безстрашним воїном.

Ми ніколи цього не забудемо та не пробачимо, цей біль та скорбота навіки закарбується у наших серцях, душах, нашій пам'яті.