Онлайн-зустріч громади з експертною командою фінансистів HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Дата: 11.04.2023 10:32

Фото без описуВідбулася робоча онлайн-зустріч представників Гришковецької громади, як громади-учасниці  Проекту USAID «ГОВЕРЛА»,  з експертною командою фінансистів HOVERLA / проєкт USAID в Україні.
Працювали над адаптацією Порядку з розроблення  та реалізації місцевих програм, підвищенню їх ефективності під час реалізації,  покращенню контролю за належним їх виконанням  відповідно до потреб та особливостей нашої громади.
Затвердження даного Порядку  забезпечить єдиний підхід до  розроблення та виконання місцевих програм.
Дякуємо, команді Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надані консультації, роз’яснення та допомогу. Віримо, що все заплановане вдасться, а  реалізація обов’язково буде успішною!!!!
Окрема вдячність експерту з фінансів Волинського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  Оксані Самойліч!!!