Зустріч з фахівцем USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 12.04.2023 18:38

Сьогодні відбулася робоча зустріч представника Житомирського  регіонального  офісу USAID «ГОВЕРЛА» з колективом селищної ради. Фахівець з надання муніципальних послуг Тетяна Зятікова презентувала нові можливості для громад-партнерок найбільшого проєкту USAID.

Говорили про проблеми в громаді та причини їх виникнення, про внутрішні та зовнішні ресурси, які можна використати щоб досягти ефективного розвитку, про цікаві ідеї, які можуть змінити громаду та створити унікальний досвід, про впровадження конкурентоспроможних проектів та стратегій, які стануть початком нових партнерських міжмуніципальних стосунків.

Віримо, що у співпраці з Проєктом отримаємо позитивні результати.

Цей захід став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID "ГОВЕРЛА".