Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» з метою дослідження участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування планує 17 травня  відвідати Гришковецьку громаду-партнерку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Житомирській області.

Під час візиту заплановано провести консультативно-презентаційну зустріч з мешканцями громади та фокус-групові дослідження. Цільова аудиторія – активні мешканці громад, особи з інвалідністю, представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ВПО та представниками місцевих органів влади.

В ході дослідження будуть проводитися анкетування серед мешканців громад, органів місцевої влади та місцевих інститутів громадянського суспільства щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень, за результатами якого буде здійснено аналіз отриманої інформації, виявлення проблемних питань і винайдення шляхів їх врегулювання.

Якщо ви мешканець Гришковецької громади запрошуємо вас долучитися до участі в заходах в межах проєкту.

Посилання на анкету для попередньої реєстрації на: фокус-групові дослідження в цільових громадах Житомирської області: bit.ly/42J0XAI